Please enable JS

Anita Żydek

radca prawny, wspólnik

Anita Żydek świadczy usługi doradztwa prawnego z zakresu prawa administracyjnego, gospodarczego, handlowego i cywilnego. Jej doświadczenie obejmuje doradztwo na rzecz inwestorów polskich i zagranicznych w bieżącym prowadzeniu przez nich działalności gospodarczej jak i procesach inwestycyjnych, w tym budowlanych. Reprezentuje Klientów przed sądami powszechnymi, ARiMR, ARR, Urzędem Marszałkowskim, Urzędem Wojewódzkim.

W Kancelarii odpowiada za sprawy z zakresu prawa cywilnego (materialnego i procesowego), gospodarczego, administracyjno-unijnego, prawa rolnego w aspekcie grup producentów owoców i warzyw. Prowadzi również sprawy wywłaszczeniowe oraz ograniczające właścicieli w korzystaniu z ich nieruchomości.

Anita Żydek ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego w 2002 r. W okresie studiów odbywała praktykę w kancelarii prawniczej stowarzyszonej z Ernst & Young. Od 2002 do 2008 roku była zatrudniona we wrocławskim oddziale największej w Polsce kancelarii prawniczej Domański Zakrzewski Palinka. W 2008 roku uzyskała tytuł radcy prawnego i rozpoczęła prowadzenie własnej Kancelarii.

Współtworzyła obecny zespół prawników i ekonomistów, który obecnie liczy łączenie 21 osób i jest dumą Kancelarii.

W czasie wolnym lubi medytować i zgłębiać zagadnienia związane z psychologią.


Adres e-mail: anita@zydek.pl