Please enable JS

ZESPÓŁ Tomasz Żydek


następny >

Tomasz Żydek

wspólnik, prawnik

Tomasz Żydek jest specjalistą z zakresu prawa rolnego, handlowego i gospodarczego. Klientom Kancelarii doradza w szczególności w zagadnieniach dotyczących tworzenia grup producentów, pozyskiwania przez nie dotacji – w tym na inwestycje – oraz bieżącego funkcjonowania grup. Zajmuje się także kwestiami podatków w rolnictwie.

Doświadczenie nabyte dzięki wieloletniej obsłudze podmiotów z branży rolnej – zarówno spółek, jak i rolników indywidualnych – oraz szeroka wiedza na temat specyfiki działalności rolniczej pozwalają mu na trafną ocenę potrzeb klienta i proponowanie najlepiej odpowiadających im rozwiązań, indywidualnie dobranych i często nieszablonowych.

W obszarze szczególnego zainteresowania Tomasza Żydka znajdują się zagadnienia związane z nieruchomościami rolnymi, transakcjami obrotu tymi nieruchomościami oraz dotyczące stosunków z Agencją Nieruchomości Rolnych.

Oprócz świadczenia obsługi prawnej Tomasz Żydek prowadzi szkolenia specjalistyczne z zakresu prawa rolnego, w szczególności dotyczące grup producentów rolnych, bierze udział w konferencjach jako prelegent i publikuje artykuły w prasie specjalistycznej.

Założyciel indywidualnej kancelarii prawnej, która przekształciła się w Kancelarię Prawną Żydek & Żydek, prowadzoną wspólnie z radcą prawnym Anitą Żydek, a następnie – w Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik.


Adres e-mail: tomek@zydek.pl