Please enable JS

O NAS

Wieloletnie doświadczenie


Kancelaria Prawna Żydek Pliszka Korcik to zespół 22 osób – głównie specjalistów z zakresu prawa, ale także z zakresu unijnych dotacji i dopłat dla rolnictwa. Kontynuujemy działalność Kancelarii Prawnej Żydek & Żydek, opartej pierwotnie o działającą od roku 2005 Kancelarię Prawną Tomasza Żydka oraz Kancelarię Radcy Prawnego Anity Żydek, przekształconej w Kancelarię Prawną Żydek & Pliszka w roku 2014. Stoją za nami zarówno doświadczenie i wiedza, zdobyte dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jak również energia i pasja - połączenie tych elementów to niewątpliwy atut Kancelarii.

Misja


Za punkt wyjścia do doradztwa prawnego przyjmujemy dokładne zrozumienie potrzeb Klienta, tak aby zaoferowane rozwiązania prawne odpowiadały specyfice prowadzonej przez niego działalności.

W codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, aby w jak najwyższym stopniu sprostać oczekiwaniom Klientów i jak najsprawniej rozwiązać problemy prawne, z którymi do nas przychodzą, jednocześnie przyjmując odpowiedzialność za rekomendowane rozwiązania.

Oferujemy bieżącą obsługę prawną m.in. w zakresie prawa gospodarczego, handlowego, cywilnego oraz prawa rolnego. Jako jedna z nielicznych kancelarii prawnych świadczymy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną dla grup producentów rolnych oraz dla grup producentów owoców i warzyw. Wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu, rzetelnej pracy i wiedzy, jesteśmy dla naszych Klientów ważnym i cenionym Doradcą.