Please enable JS

AKTUALNOŚCI

2017-01-03

Przerejestrowanie Grup producenckich do ARR


W związku ze zmianą ustawy o grupach producentów rolnych i koniecznością przerejestrowania grup do Agencji Rynku Rolnego, do 18 grudnia 2016 roku Kancelaria złożyła łącznie 120 wniosków o potwierdzenie spełniania warunków uznania do terenowych oddziałów ARR.

CZYTAJ WIĘCEJ
2016-12-20

Życzenia Świąteczne


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragniemy podziękować wszystkim Klietom za dotychczasową współpracę, a także złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

CZYTAJ WIĘCEJ
2016-11-30

Nabór listopadowy wniosków o przyznanie pomocy finansowej


Kancelaria Prawna Żydek&Pliszka jako pełnomocnik nowo utworzonych grup producentów rolnych, w listopadowym naborze złożyła łącznie 15 wniosków o przyznanie pomocy finansowej w ramach działania „Tworzenie Grup Producentów i Organizacji Producentów” objętego PROW na latach 2014-2020.

CZYTAJ WIĘCEJ
2016-11-07

Nowy Klient Kancelarii


Z przyjemnością informujemy, że od listopada 2016 roku Kancelaria rozpoczęła współpracę z firmą FIRMA FRANKIEWICZ Sp. z o.o., z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim. FIRMA FRANKIEWICZ Sp. z o.o. jest jednym z liderów branży rolniczej w zachodniej Polsce, a kluczowym obszarem działalności Firmy jest handel zbożem. 

CZYTAJ WIĘCEJ
2016-08-16

Rekrutacja


W związku z dynamicznym rozwojem Kancelaria Prawna Żydek & Pliszka poszukuje do swojego zespołu osoby o wysokim stopniu profesjonalizmu i rzetelności, która z zaangażowaniem wesprze pracę merytoryczną i administracyjną Kancelarii - na stanowisko prawnika/ aplikanta radcowskiego. 

Osoby zainteresowane pracą w Kancelarii zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem.

CZYTAJ WIĘCEJ
2016-06-20

Nowy klient - Ready Bathroom Sp. z o.o.


Z przyjemnością informujemy, że Kancelaria zawarła umowę stałej współpracy z firmą Ready Bathroom Sp. z o.o. zajmującą się produkcją gotowych łazienek modułowych na rynku krajów unijnych.

CZYTAJ WIĘCEJ
2016-06-01

Rejestracja nowych Grup producentów rolnych


W związku z planowanym naborem wniosków dla grup producentów rolnych w ramach PROW 2014-20 Kancelaria rozpoczęła proces rejestracji kilkunastu grup tworzonych przez producentów trzody w województwach łódzkim, mazowieckim i kujawsko – pomorskim.

CZYTAJ WIĘCEJ
2016-05-24

Udział w szkoleniu zorganizowanym przez CDR w ramach działania "Tworzenie grup i organizacji producentów"


Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu zorganizowało 20 maja 2016 roku szkolenie z zakresu działania "Tworzenie grup i organizacji producentów". Kancelaria Prawna Żydek&Pliszka wzięła udział w tym jednodniowym kursie dotyczącym funkcjonowania grup producentów rolnych w ramach PROW 2014-2020. 

CZYTAJ WIĘCEJ
2016-05-12

Sukces Kancelarii w zakresie doradztwa prawnego związanego z obrotem nieruchomościami rolnymi


W związku ze zmianą przepisów prawnych dotyczących sprzedaży ziemi rolnej, Kancelaria skutecznie świadczyła pomoc prawną w realizacji kilkunastu transakcji przeniesienia własności nieruchomości rolnych o łącznej wartości ponad 80 mln złotych.

CZYTAJ WIĘCEJ
2016-05-12

Kolejny nowy Klient


Z przyjemnością informujemy, że od maja 2016 r. Kancelaria świadczy stałą i kompleksową obsługę prawną firmy ModernHatch, która jest jedną z największych i najnowocześniejszych wylęgarni drobiu w Polsce.

CZYTAJ WIĘCEJ