Please enable JS

AKTUALNOŚCI

2017-12-14

Uwaga - zmiana siedziby Kancelarii


W związku z dynamicznym rozwojem Kancelarii, z dniem 2 stycznia 2018 następuje zmiana adresu siedziby na:

ul. Legnicką 57W/18
54-203 Wrocław
(Budynek Legnicka Street)

Numery NIP, REGON, KRS, adresy e-mail oraz numery telefonów pozostają bez zmian.

Uprzejmie prosimy o kierowanie korespondencji od Nowego Roku pod nowy adres siedziby Spółki.

W przypadku wątpliwości związanych ze zmianą adresu, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami.

CZYTAJ WIĘCEJ
2017-12-04

Uznanie Grupy MyPig Sp. z o.o. przez ARiMR


Informujemy, że w związku ze złożonym przez Kancelarię Prawną Żydek&Pliszka wnioskiem o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Dyrektor Pomorskiego Oddziały Regionalnego ARiMR w Gdyni wydał pozytywną Decyzję.

CZYTAJ WIĘCEJ
2017-11-27

Sukces Kancelarii w zakresie doradztwa prawnego


Z przyjemnością informujemy, że skutecznie doradzaliśmy prawnie w nabyciu nieruchomości rolnej (ferma drobiu). Transakcja za ponad 3.000.000 zł wymagała uzyskania zgody Prezesa KOWR (dawnej ANR) na zakup nieruchomości rolnej, a także obejmowała złożone zagadnienia związane z prawem ochrony środowiska.

CZYTAJ WIĘCEJ
2017-10-16

Szkolenie w Centrum Doradztwa Rolniczego w Radomiu


Informujemy, że 13 października 2017, troje pracowników Kancelarii uczestniczyło w szkoleniu pt. "Tworzenie grup producentów i organizacji producentów. PROW 2014-2020" organizowanym przez Centrum Doradca Rolniczego w Radomiu.

Na szkoleniu zostały przedstawione m. in. aktualności z zakresu pomocy finansowej dla grup i organizacji producentów rolnych w ramach omawianego działania, zasady uznawania producentów rolnych oraz praktyczne aspekty przy sporządzaniu planów biznesowych i wniosków o wsparcie.

CZYTAJ WIĘCEJ
2017-09-28

Rusza nabór dla grup i organizacji producentów rolnych


Informujemy, że Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła termin oraz zasady ubiegania się o wsparcie w ramach działania "Tworzenie grup producentów i organizacji producentów" objętego PROW 2014-2020. Wnioski o przyznanie wsparcia będzie mozna składać od 30 października do 28 grudnia 2017 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ
2017-08-31

Nowi Klienci Kancelarii


Z przyjemnością informujemy, że od sierpnia 2017 roku Kancelaria nawiązała stałą współpracę  w zakresie obsługi prawnej z Ubojnią Drobiu "FRANEK" Talar i Szynal Spółka Jawna oraz Zakładem Wylęgu Drobiu Sebastian Talar.

CZYTAJ WIĘCEJ
2017-07-28

Kolejne grupy uznane


Informujemy, że kolejne wnioski o uznanie nowych grup producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesesowego przez Agencję Rynku Rolnego złożone przez Kancelarię zostały pozytywnie rozptarzone. Decyzje zostały wydane dla: Spółdzielczej Grupy Producentów Rolncyh "AGRO-STAROWICE" w Starowicach Dolnych, Spółdzielczej Grupy Producentów Rolncyh PLON w Reńskiej Wsi, Spółdzielni TECTA w Rudziczce, Spółdzielni PORKER-TUCZ W Kocięcinie Brodowym, Spółdzielni MAZ-TUCZ w Chądzynach-Kruszach.

CZYTAJ WIĘCEJ
2017-07-07

Uznanie nowej grupy przez ARR


W związku ze złożonym przez Kancelarię wnioskiem o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Agencja Rynku Rolnego w Opolu wydała pozytywną decyzję dla Spółdzielczej Grupy Producentów Rolnych RAFAŁÓWKA w Strzelnikach i tym samym dokonała wpisu grupy to Rejestru grup producentów rolnych.

CZYTAJ WIĘCEJ
2017-06-30

Zakup Ubojni Drobiu dla jednego z Klientów


Miło Nam poinformować, że Kancelaria z suklcesem zakończyła proces zakupu Ubojni Drobiu dla jednego z Klientów. 

CZYTAJ WIĘCEJ
2017-05-30

Martin & Jacob Sp. z o.o. - nowy Klient Kancelarii


Miło Nam poinformować, że od maja 2017 roku grono Klientów, dla któych Kancelaria prowadzi stałą obsługę prawną powiększyło się o firmę Martin & Jacob Sp. z o.o. - pierwszą w Polsce agencją marketingową specjalizującą się w rolnictwie.

CZYTAJ WIĘCEJ