Please enable JS

AKTUALNOŚCI

2018-09-26

Udana transakcja zakupu gruntu


Kancelaria Prawna Żydek Pliszka Korcik przeprowadziła dla jednego z Klientów transakcję zakupu ok. 300 ha gruntów w okolicach Wrocławia. Kwota transakcji przekroczyła 14 mln złotych.

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-08-23

Dwie kolejne grupy producentów rolnych uznane przez ARiMR


Miło Nam poinformować, że w związku złożonymi przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskami o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wydała pozytywne decyzje dla GRUPY PRODUCENCKIEJ ORKISZ sp. z o.o. i CERTA FARMS sp. z o.o. 

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-07-26

Sukces Kancelarii - uznanie 6 nowych grup przez ARiMR


Z przyjemnościa informujemy, że w związku złożonymi przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskami o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, zostały wydane pozytywne decyzje przez ARiMR dla:

 

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-07-02

Pozytywna decyzja ARiMR dla dwóch kolejnych grup


Miło Nam poinformować, że w związku ze złożonymi przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskiem o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Dyrektor Dolnosląskiego Oddziału Regionalnego ARiMR we Wrocławiu wydał pozytywne Decyzje dla GPR Agro Team sp. z o.o. i GP Agro Lider sp. z o.o. 

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-06-11

Uznanie grupy Agro-Gola sp. z o.o. przez ARiMR


Informujemy, że w związku ze złożonym przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskiem o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Dyrektor Dolnosląskiego Oddziału Regionalnego ARiMR we Wrocławiu wydał pozytywną Decyzję.

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-05-18

Uznanie grupy Leopig sp. z o.o. przez ARiMR


Informujemy, że w związku ze złożonym przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskiem o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Dyrektor Kujawsko - Pomorskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Toruniu wydał pozytywną Decyzję.

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-05-01

Skuteczne doradztwo pracowników Kancelarii


Z przyjemnością informujemy, że doradzaliśmy Klientowi w transakcji sprzedaży o wartości kilkunastu milionów złotych nieruchomości pod centrum logistyczne na terenie województwa dolnośląskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-04-16

Sukces Kancelarii


Miło Nam poinformować, że dla naszych Klientów przeprowadziliśmy nabycie 100 % udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością posiadającej ponad 600 ha gruntów rolnych.

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-03-27

Życzenia Wielkanocne


Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy wielu radosnych i ciepłych chwil, odpocznku przy rodzinnym stole oraz mnóstwa pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-02-12

Harmonogram naboru dla grup w 2018 r.


Na grupy producentów rolnych w 2018 roku czekają dwa nabory: w czerwcu i listopadzie br.

Taka informacja pojawiła się na stronie ARiMR w zakładce związanej z planowanym harmonogramem wniosków w ramach PROW 2014-2020. 

Szczegółowe informacje związane z funkcjonowaniem grupy producentów rolnych znajdują się na stronie www.grupyproducentow.pl

CZYTAJ WIĘCEJ