Please enable JS

AKTUALNOŚCI

2019-04-26

02.05.2019 nieczynne biuro Kancelarii


Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że 2 maja 2019 r. (czwartek) Kancelaria będzie nieczynna. W poniedziałek (6 maja 2019 r.) jesteśmy ponownie do Państwa dyspozycji. Życzymy udanej majówki.

Zespół Kancelarii Prawnej Żydek Pliszka Korcik

CZYTAJ WIĘCEJ
2019-04-18

Życzenia Wielkanocne


Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych Zespół Kancelarii Żydek Pliszka Korcik składa Naszym Klientom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i radości, samych słonecznych dni oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

CZYTAJ WIĘCEJ
2019-03-15

Nowy nabór na tworzenie grup i organizacji producentów


Od 15 kwietnia do 31 maja 2019 r. oddziały regionalne ARiMR będą przyjmowały wnioski o przyznanie pomocy na "Tworzenie grup producentów i organizacji producentów", która jest finansowana z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, a ogłoszony nabór jest piątym z kolei.

Więcej informacji tutaj.

CZYTAJ WIĘCEJ
2019-03-01

Publikacja artykułu w Tygodniku Gazeta Prawna


Z przyjemnością informujemy, że w najnowszym numerze (nr 9) Tygodnika Gazety Prawnej, ukazał się artykuł pod tyt.: „Państwowy organ zwiększy swoje uprawnienia”, napisany przez Tomasza Żydka, w którym przedstawia komentarz do projektowanych zmian w ustawie o kształtowaniu ustroju rolnego.

Cały artykuł dostępny tutaj.

CZYTAJ WIĘCEJ
2019-02-22

Uznanie Spółdzielni Agrotucz w Zasiadkach


Informujemy, że w związku ze złożonym przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskiem o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Dyrektor Lubelskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Lublinie wydał pozytywną Decyzję dla Spółdzielni Agrotucz w Zasiadkach.

CZYTAJ WIĘCEJ
2019-01-31

Nowi Klienci Kancelarii


Miło Nam poinformować, że od stycznia 2019 roku grono Klientów, dla których Kancelaria prowadzi stałą obsługę prawną powiększyło się o 5 nowych firm.

Nawiązaliśmy współpracę z:

• PHU Jodła Marcin Różkowski
• Cropper Wanda Musialska
• DROPAK sp. z o.o. sp. k.
• Kubota (Deutschland) GmbH sp. z o.o. oddział w Polsce
• Uni-Truck sp. z o.o.

Cieszymy się z udzielonego nam zaufania.

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-12-20

Życzenia Świąteczne


Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku, z podziękowaniami za dotychczasową współpracę, składają

 

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-12-19

24.12.2018 nieczynne biuro Kancelarii


Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 roku biuro Kancelarii Prawnej Żydek Pliszka Korcik będzie nieczynne.

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-12-11

Uznanie Grupy Producentów Doliny Bobru sp. z o.o.


Informujemy, że w związku ze złożonym przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskiem o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wydała pozytywne decyzję dla Grupy Producentów Doliny Bobru sp. z o.o.

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-10-03

Uznanie Grupy FARM-TUCZ KOCIEWIE sp. z o.o. i AGRO-KIELOCH sp. z o.o.


Informujemy, że w związku ze złożonym przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskami o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wydała pozytywne decyzję dla grupy grupy FARM-TUCZ KOCIEWIE sp. z o.o. i AGRO-KIELOCH sp. z o.o.

CZYTAJ WIĘCEJ