Please enable JS

AKTUALNOŚCI

2019-12-23

24 grudnia 2019 roku nieczynne biuro Kancelarii


Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2019 roku biuro Kancelarii Prawnej Żydek Pliszka Korcik będzie nieczynne.

CZYTAJ WIĘCEJ
2019-12-20

Życzenia Świąteczne


Życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku składają Właściciele i Pracownicy Kancelari Prawnej Żydek Pliszka Korcik. 

CZYTAJ WIĘCEJ
2019-11-18

Komentarz Tomasza Żydka w artykule Gazety Prawnej


Miło Nam poinformować, że w listopadowym wydaniu Dziennika Gazety rawnej pojawił się artykuł pt. "W budżecie brakuje środków na dopłaty do ubezpieczeń rolniczych", do którego kometarz udzielił wspólnik Kancelarii Prawnej Żydek Pliszka Korcik - Tomasz Żydek.

Cały artykuł dostępny tutaj.

CZYTAJ WIĘCEJ
2019-10-28

Październikowe uznania grup producentów rolnych


W związku ze złożonymi przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskami o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego dla G.M.G.S. Company sp. z o.o., Porcus Lutocin sp. z o.o., Grupy Jaj Wylęgowych OVOER sp. z o.o., Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa  wydała pozytywne decyzje dla tych grup. 

CZYTAJ WIĘCEJ
2019-09-10

RUSOS sp. z o.o. - uznanie


Miło Nam poinforomować, że w związku ze złożonym przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskiem o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie wydała pozytywną decyzję dla RUSOS sp. z o.o. 

CZYTAJ WIĘCEJ
2019-08-19

Uznania kolejnych grup producentów rolnych


Miło Nam poinformować, że w związku ze złożonymi przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskami o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa we Wrocławiu wydała pozytywne decyzję dla SPÓŁDZIELNI BREAK FARM W ROZTOCZNIKU, PRZEWORNO sp. z o.o. , AGRI-ORGANIC sp. z o.o.

CZYTAJ WIĘCEJ
2019-07-22

Uznanie grupy NIEMROL sp. z o.o.


Z przyjemnością informujemy, że w związku ze złożonym przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskiem o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa we Wrocławiu wydała pozytywną decyzję dla NIEMROL sp. z o.o. 

CZYTAJ WIĘCEJ
2019-07-01

GPR Taczalin sp. z o.o. oraz AGRO-BOSS sp. z o.o. uznane przez ARiMR


Z przyjemnością informujemy, że w związku ze złożonymi przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskami o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Dyrektor Dolnosląskiego Oddziału Regionalnego ARiMR we Wrocławiu wydał pozytywne Decyzje dla GPR Taczalin sp. z o.o. oraz AGRO-BOSS sp. z o.o.

CZYTAJ WIĘCEJ
2019-06-10

Udział w targach rolniczych AGROCZAS


W dniach 6-7 czerwca 2019 r. Kancelaria Prawna Żydek Pliszka Korcik wzięła udział w ogólnopolskich targach rolniczych AGROCZAS, zorganizowanych przez PHU Agro-As Z.Bednarski & A.Sajdutka sp.j., jednego z najwięszkych Naszych Klientów. Kancelarię reprezentował zespół w składzie: Julia Stankiewicz i Katarzyna Otrębowska, a także radcowie prawni Michał Śliwa i Wojciech Czerny, którzy udzielali informacji i konsulatcji m. in. z zakresu: prawa rolnego, windykacji należności, funkcjonowania grup producentów rolnych, a także zakupu i sprzedaży nieruchomosci rolnych.

 

CZYTAJ WIĘCEJ
2019-05-21

Pozytywna decyzja dla Spółdzielni Producentów Mleka "Mleczarze" Długołęka


Miło Nam poinformować, że w związku ze złożonym przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskiem o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wydała pozytywne decyzję dla Spółdzielni Producentów Mleka "Mleczarze" Długołęka.

CZYTAJ WIĘCEJ