Please enable JS

AKTUALNOŚCI

2021-12-17

24.12.2021 nieczynne biuro Kancelarii


Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2021 roku biuro Kancelarii Prawnej Żydek Pliszka Korcik będzie nieczynne. 27 grudnia jesteśmy ponownie do Państwa dyspozyji.

CZYTAJ WIĘCEJ
2021-07-12

Zdany egzamin zawodowy aplikantki Kingi Słowik


Z przyjemnością informujemy, że aplikantka Kinga Słowik zdała tegoroczny radcowski egzamin zawodowy. Po uroczytsym ślubowaniu, Kinga dołaczy do grona radców prawnych Kancelarii Żydek Pliszka Korcik. 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukceców zawodowych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
2021-05-27

04.06.2021 r. - nieczynne biuro Kancelarii


Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że 4 czerwca 2021 r. (piątek) Kancelaria będzie nieczynna. W poniedziałek, tj. 7 czerwca 2021 r. jesteśmy ponownie do Państwa dyspozycji. Życzymy udanego czerwcowego weekendu.

Zespół Kancelarii Prawnej Żydek Pliszka Korcik

CZYTAJ WIĘCEJ
2020-12-17

Życzenia Świąteczne


Przed nami nietypowy - covidowy czas Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.
Niech będzie on wypełniony zdrowiem, spokojem i niesie ze sobą odpoczynek w radosnej atmosferze.
Dziękujemy za dotychczasową owocną współpracę mimo tych trudnych warunków.
Życzymy Państwu na nadchodzący czas zdrowia, dystansu i zapału do realizacji nowych pomysłów.

CZYTAJ WIĘCEJ
2020-12-17

24.12.2020 nieczynne biuro Kancelarii


Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2020 roku biuro Kancelarii Prawnej Żydek Pliszka Korcik będzie nieczynne. 28 grudnia jesteśmy ponownie do Państwa dyspozyji. 

CZYTAJ WIĘCEJ
2020-10-23

Decyzja o uznaniu dla GPR Boczek sp. z o.o.


W związku ze złożonym przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskiem o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie wydała pozytywną decyzję dla GPR Boczek sp. z o.o.

CZYTAJ WIĘCEJ
2020-08-12

Uznanie kolejnej grupy


Informujemy, że w związku ze złożonym przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskiem o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie wydała pozytywną decyzję dla Grupy RKD sp. z o.o. 

CZYTAJ WIĘCEJ
2020-03-18

Informacja o stanie prawnym związanym z zagrożeniem epidemicznym


Kancelaria przygotowała dla Państwa zbiór ważnych informacji o istotnych środkach prawnych obowiązujących w związku z zagrożeniem epidemicznym (koronawirus). Szczegółowe opracowanie dostepne jest tutaj

W przypadku zmian informacje będą na bieżąco aktualizowane.

 

CZYTAJ WIĘCEJ
2020-03-18

Funcjonowanie Kancelarii w czasach zagrożenia epidemicznego


Szanowni Państwo,

W trosce o bezpieczeństwo zarówno zespołu Kancelarii, jak i naszych Klientów rezygnujemy z odbywania w najbliższym czasie spotkań.
Zespół pracuje zdalnie, z domów, ale każdy z nas ma pełny dostęp do poczty e-mail, elektronicznych wersji dokumentów i niezbędnych informacji. Kontynuujemy prace nad wcześniej rozpoczętymi sprawami i jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku bieżących potrzeb. Nie przewidujemy ograniczania naszej działalności.

 

CZYTAJ WIĘCEJ
2020-03-12

Uznanie Grupy Producentów Peppa sp. z o.o.


Z przyjemnością informujemy, że w związku ze złożonym przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskiem o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Toruniu wydała pozytywną decyzję dla Grupy Producentów Peppa sp. z o.o. 

CZYTAJ WIĘCEJ