Please enable JS

AKTUALNOŚCI

Kancelaria Prawna Żydek&Pliszka na AGRO SHOW 2015

2015-09-19

Ta jedna z największych imprez wystawienniczych w Europie wzbudza ogromne zainteresowanie zarówno wśród wystawców maszyn rolniczych, jak i rolników. Na XVII edycji AGRO SHOW zaprezentowało się kilkuset wystawców z branży rolniczej prezentujących nowoczesne i specjalistyczne sprzęty. Odwiedzający mieli również okazję skorzystać z punktów informacyjnych MRiRW, ARiMR, ARR, KRUS oraz ODR.

Kancelaria Prawna Żydek&Pliszka w składzie Tomasz Żydek, Jakub Pliszka i Katarzyna Otrębowska udzielali bezpłatnych porad prawnych i konsultacji dotyczących PROW 2014-2020, w szczególności z zakresu grup producentów rolnych oraz dotacji inwestycyjnych, a także z zakresu nowych zasad sprzedaży ziemi rolnej i sporów z ARiMR oraz ANR.

Wystawa maszyn rolniczych na AGRO SHOW Wystawa maszyn rolniczych na AGRO SHOW Wystawa maszyn rolniczych na AGRO SHOW Wspólnik Kancelarii Prawnej Żydek&Pliszka, radca prawny Jakub Pliszka, udzielał bezpłatnych porad prawnych Kancelaria Prawna Żydek&Pliszka na targach AGRO SHOW Kancelaria Prawna Żydek&Pliszka na targach AGRO SHOW