Please enable JS

Anna Garbas

radca prawny

Anna Garbas w Kancelarii zajmuje się bieżącą obsługą prawną przedsiębiorców, w tym zagadnieniami z zakresu prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego.

Doradza klientom w obszarze prawa ochrony danych osobowych, w szczególności przeprowadza audyty i opracowuje dokumentację (umowy, regulaminy, polityki prywatności, klauzule informacyjne itd.) niezbędną w zakresie dostosowania działalności klientów do wymogów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Anna Garbas ukończyła z wynikiem bardzo dobrym studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, a następnie odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu. W 2018 roku uzyskała pozytywny wynik z egzaminu radcowskiego i została wpisana na listę radców prawnych.

Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym z branży e-commerce, które zdobyła w kancelariach na Śląsku i we Wrocławiu. W ramach dotychczasowej praktyki zawodowej zajmowała się także prowadzeniem sporów sądowych z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego, reprezentując klientów przed sądami i innymi organami.


Adres e-mail: anna.garbas@zydek.pl