Please enable JS

AKTUALNOŚCI

2017-04-10

Życzenia Wielkanocne


Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Naszym Klientom dużo zdrowia, radości i miłości, odpoczynku w rodzinnym gronie, a także mnóstwa wiosennego optymizmu oraz pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.

CZYTAJ WIĘCEJ
2017-04-04

Uzyskanie uprawnień Doradcy rolnośrodowiskowego przez pracownika Kancelarii


Miło Nam poinformować, że członek Naszego zespołu Pani Katarzyna Otrębowska specjalizująca się w pozyskiwaniu funduszy rolnych, uzyskała pozytywny wynik z egzaminu na Doradcę rolnośrodowiskowego i tym samym zdobyła uprawnienia do sporządzania planów działalności rolnośrodowiskowej oraz doradzania w zakresie programu rolnośrodowiskowego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

CZYTAJ WIĘCEJ
2017-03-30

Rejestracja nowych grup w ARR


W związku ze złożonymi przez Kancelarię wnioskami o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Agencja Rynku Rolnego wydała dwie pozytywne decyzje dla Spółdzielni TUCZMAX w Topiący oraz Spółdzielni BIS-TUCZ w Rywałdziku.

CZYTAJ WIĘCEJ
2017-03-16

Wygrana sprawa Kancelarii


Kancelaria Żydek&Pliszka doprowadziła do pozytywnego dla Klienta zakończenia postępowania, w którym organ administracyjny niesłusznie nałożył karę za usunięcie drzew bez zezwolenia. Organ ustalił wysokość kary na ponad 7 mln złotych. W wyniku skutecznych działań Kancelarii postępowanie zostało umorzone.

CZYTAJ WIĘCEJ
2017-03-02

Nowy Klient – Ensila Group sp. z o.o. sp.k.


Z przyjemnością informujemy, że od marca 2017 roku Kancelaria rozpoczęła stałą współpracę z firmą Ensila Group sp. z o.o. sp.k., która specjalizuje się w branży budowlanej oraz rozwiązaniach IT.

CZYTAJ WIĘCEJ
2017-02-14

Obowiązek zawierania umów pod rygorem kar pieniężnych


Od dnia 11 lutego 2017 roku obowiązuje wszystkich sprzedających produkty rolne obowiązek zawierania umów pisemnych pod rygorem kar pieniężnych. 

CZYTAJ WIĘCEJ
2017-02-10

Nowy Klient - EURO FINANCE Sp. z o.o.


Miło Nam poinformować, że od lutego 2017 roku Kancelaria rozpoczęła stałą współpracę z firmą EURO FINANCE Sp. z o.o. z Wrocławia, która prowadzi 4 placówki mBanku. 

CZYTAJ WIĘCEJ
2017-01-03

Przerejestrowanie Grup producenckich do ARR


W związku ze zmianą ustawy o grupach producentów rolnych i koniecznością przerejestrowania grup do Agencji Rynku Rolnego, do 18 grudnia 2016 roku Kancelaria złożyła łącznie 120 wniosków o potwierdzenie spełniania warunków uznania do terenowych oddziałów ARR.

CZYTAJ WIĘCEJ
2016-12-20

Życzenia Świąteczne


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragniemy podziękować wszystkim Klietom za dotychczasową współpracę, a także złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

CZYTAJ WIĘCEJ
2016-11-30

Nabór listopadowy wniosków o przyznanie pomocy finansowej


Kancelaria Prawna Żydek&Pliszka jako pełnomocnik nowo utworzonych grup producentów rolnych, w listopadowym naborze złożyła łącznie 15 wniosków o przyznanie pomocy finansowej w ramach działania „Tworzenie Grup Producentów i Organizacji Producentów” objętego PROW na latach 2014-2020.

CZYTAJ WIĘCEJ