Please enable JS

AKTUALNOŚCI

2020-06-05

12.06.2020 r. - nieczynne biuro Kancelarii


Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że 12 czerwca 2020 r. (piątek) Kancelaria będzie nieczynna. W poniedziałek, tj. 15 czerwca 2020 r. jesteśmy ponownie do Państwa dyspozycji. Życzymy udanego czerwcowego weekendu.

Zespół Kancelarii Prawnej Żydek Pliszka Korcik

CZYTAJ WIĘCEJ
2020-03-18

Informacja o stanie prawnym związanym z zagrożeniem epidemicznym


Kancelaria przygotowała dla Państwa zbiór ważnych informacji o istotnych środkach prawnych obowiązujących w związku z zagrożeniem epidemicznym (koronawirus). Szczegółowe opracowanie dostepne jest tutaj

W przypadku zmian informacje będą na bieżąco aktualizowane.

 

CZYTAJ WIĘCEJ
2020-03-18

Funcjonowanie Kancelarii w czasach zagrożenia epidemicznego


Szanowni Państwo,

W trosce o bezpieczeństwo zarówno zespołu Kancelarii, jak i naszych Klientów rezygnujemy z odbywania w najbliższym czasie spotkań.
Zespół pracuje zdalnie, z domów, ale każdy z nas ma pełny dostęp do poczty e-mail, elektronicznych wersji dokumentów i niezbędnych informacji. Kontynuujemy prace nad wcześniej rozpoczętymi sprawami i jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku bieżących potrzeb. Nie przewidujemy ograniczania naszej działalności.

 

CZYTAJ WIĘCEJ
2020-03-12

Uznanie Grupy Producentów Peppa sp. z o.o.


Z przyjemnością informujemy, że w związku ze złożonym przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskiem o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Toruniu wydała pozytywną decyzję dla Grupy Producentów Peppa sp. z o.o. 

CZYTAJ WIĘCEJ
2019-12-23

24 grudnia 2019 roku nieczynne biuro Kancelarii


Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2019 roku biuro Kancelarii Prawnej Żydek Pliszka Korcik będzie nieczynne.

CZYTAJ WIĘCEJ
2019-12-20

Życzenia Świąteczne


Życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku składają Właściciele i Pracownicy Kancelari Prawnej Żydek Pliszka Korcik. 

CZYTAJ WIĘCEJ
2019-11-18

Komentarz Tomasza Żydka w artykule Gazety Prawnej


Miło Nam poinformować, że w listopadowym wydaniu Dziennika Gazety rawnej pojawił się artykuł pt. "W budżecie brakuje środków na dopłaty do ubezpieczeń rolniczych", do którego kometarz udzielił wspólnik Kancelarii Prawnej Żydek Pliszka Korcik - Tomasz Żydek.

Cały artykuł dostępny tutaj.

CZYTAJ WIĘCEJ
2019-10-28

Październikowe uznania grup producentów rolnych


W związku ze złożonymi przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskami o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego dla G.M.G.S. Company sp. z o.o., Porcus Lutocin sp. z o.o., Grupy Jaj Wylęgowych OVOER sp. z o.o., Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa  wydała pozytywne decyzje dla tych grup. 

CZYTAJ WIĘCEJ
2019-09-10

RUSOS sp. z o.o. - uznanie


Miło Nam poinforomować, że w związku ze złożonym przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskiem o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie wydała pozytywną decyzję dla RUSOS sp. z o.o. 

CZYTAJ WIĘCEJ
2019-08-19

Uznania kolejnych grup producentów rolnych


Miło Nam poinformować, że w związku ze złożonymi przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskami o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa we Wrocławiu wydała pozytywne decyzję dla SPÓŁDZIELNI BREAK FARM W ROZTOCZNIKU, PRZEWORNO sp. z o.o. , AGRI-ORGANIC sp. z o.o.

CZYTAJ WIĘCEJ