Please enable JS

AKTUALNOŚCI

2018-12-20

Życzenia Świąteczne


Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku, z podziękowaniami za dotychczasową współpracę, składają

 

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-12-19

24.12.2018 nieczynne biuro Kancelarii


Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 roku biuro Kancelarii Prawnej Żydek Pliszka Korcik będzie nieczynne.

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-12-11

Uznanie Grupy Producentów Doliny Bobru sp. z o.o.


Informujemy, że w związku ze złożonym przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskiem o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wydała pozytywne decyzję dla Grupy Producentów Doliny Bobru sp. z o.o.

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-10-03

Uznanie grupy FARM-TUCZ KOCIEWIE sp. z o.o. i AGRO-KIELOCH sp. z o.o.


Informujemy, że w związku ze złożonym przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskami o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wydała pozytywne decyzję dla grupy grupy FARM-TUCZ KOCIEWIE sp. z o.o. i AGRO-KIELOCH sp. z o.o.

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-09-26

Udana transakcja zakupu gruntu


Kancelaria Prawna Żydek Pliszka Korcik przeprowadziła dla jednego z Klientów transakcję zakupu ok. 300 ha gruntów w okolicach Wrocławia. Kwota transakcji przekroczyła 14 mln złotych.

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-08-23

Dwie kolejne grupy producentów rolnych uznane przez ARiMR


Miło Nam poinformować, że w związku złożonymi przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskami o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wydała pozytywne decyzje dla GRUPY PRODUCENCKIEJ ORKISZ sp. z o.o. i CERTA FARMS sp. z o.o. 

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-07-26

Sukces Kancelarii - uznanie 6 nowych grup przez ARiMR


Z przyjemnościa informujemy, że w związku złożonymi przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskami o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, zostały wydane pozytywne decyzje przez ARiMR dla:

 

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-07-02

Pozytywna decyzja ARiMR dla dwóch kolejnych grup


Miło Nam poinformować, że w związku ze złożonymi przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskiem o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Dyrektor Dolnosląskiego Oddziału Regionalnego ARiMR we Wrocławiu wydał pozytywne Decyzje dla GPR Agro Team sp. z o.o. i GP Agro Lider sp. z o.o. 

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-06-11

Uznanie grupy Agro-Gola sp. z o.o. przez ARiMR


Informujemy, że w związku ze złożonym przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskiem o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Dyrektor Dolnosląskiego Oddziału Regionalnego ARiMR we Wrocławiu wydał pozytywną Decyzję.

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-05-18

Uznanie grupy Leopig sp. z o.o. przez ARiMR


Informujemy, że w związku ze złożonym przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskiem o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Dyrektor Kujawsko - Pomorskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Toruniu wydał pozytywną Decyzję.

CZYTAJ WIĘCEJ