Please enable JS

AKTUALNOŚCI

2018-06-11

Uznanie kolejnej grupy


Informujemy, że w związku ze złożonym przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskiem o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Dyrektor Dolnosląskiego Oddziału Regionalnego ARiMR we Wrocławiu wydał pozytywną Decyzję.

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-05-18

Uznanie Grupy Leopig sp. z o.o. przez ARiMR


Informujemy, że w związku ze złożonym przez Kancelarię Prawną Żydek Pliszka Korcik wnioskiem o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Dyrektor Kujawsko - Pomorskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Toruniu wydał pozytywną Decyzję.

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-05-01

Skuteczne doradztwo pracowników Kancelarii


Z przyjemnością informujemy, że doradzaliśmy Klientowi w transakcji sprzedaży o wartości kilkunastu milionów złotych nieruchomości pod centrum logistyczne na terenie województwa dolnośląskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-04-16

Sukces Kancelarii


Miło Nam poinformować, że dla naszych Klientów przeprowadziliśmy nabycie 100 % udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością posiadającej ponad 600 ha gruntów rolnych.

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-03-27

Życzenia Wielkanocne


Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy wielu radosnych i ciepłych chwil, odpocznku przy rodzinnym stole oraz mnóstwa pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.

CZYTAJ WIĘCEJ
2018-02-12

Harmonogram naboru dla grup w 2018 r.


Na grupy producentów rolnych w 2018 roku czekają dwa nabory: w czerwcu i listopadzie br.

Taka informacja pojawiła się na stronie ARiMR w zakładce związanej z planowanym harmonogramem wniosków w ramach PROW 2014-2020. 

Szczegółowe informacje związane z funkcjonowaniem grupy producentów rolnych znajdują się na stronie www.grupyproducentow.pl

CZYTAJ WIĘCEJ
2017-12-14

Uwaga - zmiana siedziby Kancelarii


W związku z dynamicznym rozwojem Kancelarii, z dniem 2 stycznia 2018 następuje zmiana adresu siedziby na:

ul. Legnicką 57W/18
54-203 Wrocław
(Budynek Legnicka Street)

Numery NIP, REGON, KRS, adresy e-mail oraz numery telefonów pozostają bez zmian.

Uprzejmie prosimy o kierowanie korespondencji od Nowego Roku pod nowy adres siedziby Spółki.

W przypadku wątpliwości związanych ze zmianą adresu, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami.

CZYTAJ WIĘCEJ
2017-12-04

Uznanie Grupy MyPig Sp. z o.o. przez ARiMR


Informujemy, że w związku ze złożonym przez Kancelarię Prawną Żydek&Pliszka wnioskiem o uznanie grupy producentów rolnych i zatwierdzeniu planu biznesowego, Dyrektor Pomorskiego Oddziały Regionalnego ARiMR w Gdyni wydał pozytywną Decyzję.

CZYTAJ WIĘCEJ
2017-11-27

Sukces Kancelarii w zakresie doradztwa prawnego


Z przyjemnością informujemy, że skutecznie doradzaliśmy prawnie w nabyciu nieruchomości rolnej (ferma drobiu). Transakcja za ponad 3.000.000 zł wymagała uzyskania zgody Prezesa KOWR (dawnej ANR) na zakup nieruchomości rolnej, a także obejmowała złożone zagadnienia związane z prawem ochrony środowiska.

CZYTAJ WIĘCEJ
2017-10-16

Szkolenie w Centrum Doradztwa Rolniczego w Radomiu


Informujemy, że 13 października 2017, troje pracowników Kancelarii uczestniczyło w szkoleniu pt. "Tworzenie grup producentów i organizacji producentów. PROW 2014-2020" organizowanym przez Centrum Doradca Rolniczego w Radomiu.

Na szkoleniu zostały przedstawione m. in. aktualności z zakresu pomocy finansowej dla grup i organizacji producentów rolnych w ramach omawianego działania, zasady uznawania producentów rolnych oraz praktyczne aspekty przy sporządzaniu planów biznesowych i wniosków o wsparcie.

CZYTAJ WIĘCEJ